Girls U13 B TCA - Proulx 25 vs. Raiders - Gandzalas 11 Wednesday May 15 Girls U11B Hustlers Heat 6 vs. Hanley Merchants 21 Wednesday May 15 Girls U15 B Hustlers Warhawks 26 vs. TCA-U15 Taggart 8 Wednesday May 15 Girls U17 B Selects-Wolves 8 vs. Selects-Bobcats 4 Wednesday May 15 Girls U15 B Hustlers Redhawks 17 vs. Lasers Fisher 13 Wednesday May 15 Girls U13 B Phantoms- Tsunami 26 vs. TCA- Saccucci 20 Wednesday May 15 Girls U17 B Selects-Cougars 21 vs. Selects - Pumas 16 Wednesday May 15 Girls U15 A TCA-U15 Thomas 13 vs. TCA-U15 Obrigewitch 19 Wednesday May 15 Girls U11B Lasers - Krakowka 13 vs. Raiders - Bullets 7 Wednesday May 15 Girls U11B Diamond Lasers 18 vs. Raiders - Riot 15 Wednesday May 15
Upcoming Games
U9 Hustlers/Raiders Hustlers Pronghorns vs. Raiders Storm @ HAROLD TATLER #3 Thursday May 16, 6:00 pm
U9 Hustlers/Raiders Hustlers Huskies vs. Raiders Force @ HAROLD TATLER #1 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Lasers Lasers Gummy Bears vs. Lasers Lollipops @ ARCHIBALD MCDONALD Field 1 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Phantoms Phantoms Grand Slammers vs. Phantoms Stealers @ ALEXANDER MACGILLIVRAY YOUNG Thursday May 16, 6:00 pm
U9 Hustlers/Raiders Raiders Fireballs vs. Hustlers Dinos @ LES KERR Field 2 Thursday May 16, 6:00 pm
U9 Lasers/Phantoms Lasers Seals vs. Phantom Expos @ Parc Canada #1 Thursday May 16, 6:00 pm
U9 Hustlers/Raiders Raiders Hurricane vs. Hustlers Wolfpack @ SILVERSPRING FIELD 2 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Raiders Raiders Blueberries vs. Raiders Fruit Loops @ Crocus 2 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Lasers Lasers Swedish Berries vs. Lasers Sour Patch Kids @ ARCHIBALD MCDONALD Field 2 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Raiders Raiders Cookie Batter vs. Raiders Macaroni @ LAKEVIEW Field 1 Thursday May 16, 6:00 pm
U9 Lasers/Phantoms Phantom Jays vs. Lasers Penguins @ Dr. Seager Wheeler #1 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Raiders Raiders Popcorn Kernels vs. Raiders Cupcakes @ LAKEVIEW Field 3 Thursday May 16, 6:00 pm
U9 Lasers/Phantoms Phantom Rangers vs. Lasers Narwahls @ WJL Harvey 01 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Hustlers Hustlers Gators vs. Hustlers Hokies @ SID BUCKWOLD Field 2 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Raiders U5 Raiders Oreos vs. Raiders Spudnuts @ LAKEVIEW Field 2 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Raiders Raiders Lollipops vs. Raiders Cheerios @ ARBOR CREEK Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Hustlers Hustlers Bruins vs. Hustlers Razorbacks @ SILVERSPRING Field 1 Thursday May 16, 6:00 pm
U9 Lasers/Phantoms Lasers Polar Bears vs. Phantom Dodgers @ Parc Canada #4 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Phantoms Phantoms Little Homers vs. Phantoms The Sliders @ MONTGOMERY Thursday May 16, 6:00 pm
Girls U15 B Lasers Fisher vs. Raiders - Peace @ LAKEWOOD Field 1 Thursday May 16, 6:00 pm
U5 Hustlers Hustlers Longhorns vs. Hustlers Seminoles @ SID BUCKWOLD Field 1 Thursday May 16, 6:00 pm
Girls U11 A Saskatoon Hustlers vs. Saskatoon Phantoms @ MORRIS T.CHERNESKY Field 3 Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U15 B TCA-U15 Baht vs. Hustlers Warhawks @ FOREST PARK Field 1 Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U15 A TCA-U15 Thomas vs. Lasers @ WALLACE Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U13 B Phantoms- Lightning vs. TCA - Proulx @ DRAGGINS CAR CLUB PARK Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U15 B Lasers Bourassa vs. Raiders - Bussiere @ LAKEWOOD Field 2 Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U11B Phantoms - Wildcats vs. Phantoms - Blue Lightning @ Parc Canada #2 Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U17 B Selects - Pumas vs. TCA - U17 Cross @ WJL HARVEY Field 16 Thursday May 16, 6:30 pm
U5 Phantoms Phantoms Heavy Hitters vs. Phantoms Little Bunters @ GOUGEON Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U11 A Raiders - Randall vs. Selects Fury @ WJL HARVEY Field 10 Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U11B Hanley Merchants vs. Raiders - Rockets @ BRIARWOOD Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U17 B Selects - Lynx vs. TCA-U17B Huber @ GLEN REEVE FIELD Field 8 Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U11 A Lasers U11A vs. TCA-U11 Hoffman @ MISASKWATOMINA Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U15 B Raiders - Storm vs. Saskatoon Phantoms @ MORRIS T.CHERNESKY Field 1 Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U11 A TCA-U11 Nimmo vs. Selects Longhorns @ MORRIS T.CHERNESKY Field 2 Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U13 B TCA- Fedoriuk vs. Hustlers Cougars @ FUNK Thursday May 16, 6:30 pm
Girls U15 B Lasers Fisher vs. Raiders - Peace @ LAKEWOOD Field 1 Thursday May 16, TBA
Boys U15 Delisle vs. Selects @ WJL HARVEY Field 10 Friday May 17, 6:30 pm
Girls U11 A TCA-U11 Hoffman vs. Saskatoon Phantoms @ MORRIS T.CHERNESKY Field 3 Friday May 17, 6:30 pm
Girls U15 A Lasers vs. Saskatoon Hustlers @ FOREST PARK Field 2 Friday May 17, 6:30 pm
Girls U11 A Raiders - Randall vs. Saskatoon Hustlers @ FUNK Friday May 17, 6:30 pm
U7 Lasers Lasers Wolves vs. Lasers Bobcats @ Dr. Seager Wheeler #1 Monday May 20, 6:00 pm
U7 Lasers Lasers Coyotes vs. Lasers Foxes @ UMEA Field 1 Monday May 20, 6:00 pm
Girls U13 A Raiders - Willy vs. Lasers @ SENATOR GLADSTONE Field 2 Monday May 20, 6:00 pm
U7 Raiders U7 Raiders Lynx vs. Raiders Stingrays @ HOLLISTON FEILD 1 Monday May 20, 6:00 pm
Girls U13 A Saskatoon Selects vs. Saskatoon Hustlers @ FOREST PARK Field 2 Monday May 20, 6:00 pm
U7 Hustlers Hustlers Marauders vs. Hustlers Chargers @ LES KERR Field 1 Monday May 20, 6:00 pm